Pani Jesień

Szycie dla Hani zdominowało moje „szyciowe” życie. Szyję też dla siebie ale… no cóż, jestem mniej wdzięczną modelką 😉 więc jej kreacji jest tu znacznie więcej, niż moich 🙂 A to kolejna: tym razem strój na bal jesieni.

Bluzka: T-shirt wygrzebany z szafy z naniesioną ręcznie aplikacją w kształcie liścia (nie spiera się, polecam farby Profil!). Aplikację nanosiłam gąbką, dałam jej wyschnąć a następnie wyprasowałam przez ściereczkę.

Spódnica (tu było więcej pracy): to dwie warstwy z pełnego koła z połyskującą na fioletowo-zgniłozielony kolor. Kręci się jak szalona – zgodnie z zamówieniem 🙂 Do spódnicy przyczepiłam zszywaczem (wersja czaso-eko-logiczna) liście przy okazji nieco drapując spódnicę, żeby uniknąć potykania się o nią.

Mała zadowolona, w przedszkolu doczepiono jej liście we włosy a na szyi miała korale. Lubię takie szybkie projekty. Teraz spódnica (już bez liści) czeka w szafie na kolejne życie, jestem pewna, że prędzej czy później je dostanie – najwyżej będzie podszewką do jakiejś „księżniczkowej” kreacji 🙂

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s